ZAKRES USŁUG

ZAKRES USŁUG

Oferujemy stworzenie przykuwających uwagę kreacji graficznych, które wyeksponują i utrwalą wizerunek reklamowanej marki. Przygotujemy je zgodnie z Państwa sugestiami i wyobrażeniami, nadając im kształtu profesjonalnego projektu.

Realizujemy koncepcje począwszy od wizytówek, papierów firmowych, kopert, teczek, poprzez projekty naklejek, ulotek, folderów, katalogów, plakatów, aż po reklamy prasowe, w których szczególnie dbamy o spójność wizerunkową prezentowanej firmy. Dokładamy wszelkich starań, aby projekty, które dla Państwa tworzymy, stanowiły świetną oprawę dla poszczególnych produktów.

Ponadto realizujemy działania wielkoformatowe, wymagające innego podejścia, niż prace na małej powierzchni. Mamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu plików graficznych przeznaczonych zarówno na billboardy, jak i różnego rodzaju banery lub wielkoformatowe siatki czy folie typu One Way Vision. Przy realizacji takich zamówień kładziemy nacisk na ścisłą współpracę projektanta z produkcją, oczekującą prac według konkretnej specyfikacji technicznej.

ADV Support służy wsparciem w zakresie druku i przygotowywaniu do druku. Metody drukowania dobieramy zależnie od rodzaju zamówienia. Dzięki temu nie ma dla nas zadań niemożliwych.

Do realizacji zleceń wykorzystujemy wszelkie dostępne techniki poligraficzne: druk offsetowy, druk cyfrowy, uszlachetnianie druku (lakierowanie offsetowe, lakierowanie UV), foliowanie, tłoczenie, usługi introligatorskie, bigowanie, falcowanie, perforacja i dziurkowanie, oprawy klejone, oprawy spiralne i zeszytowe, sztancowanie (wykrawanie).

Zapewniamy transport i dystrybucję gotowych materiałów na terenie całego kraju.

Na reklamę wizualną tworzoną przez naszą firmę składają się systemy informacji wizualnej, wykorzystujące różnorodne materiały: aluminium, metale, tworzywa typu dibond, pleksi i PCV, które w bardzo czytelny i przejrzysty sposób przekazują niezbędne informacje o przedsiębiorstwie. Serwis obejmuje przygotowanie między innymi: wielkoformatowych tablic, folii, banerów, siatek, liter przestrzennych, brandingu pojazdów.

Nasza firma oferuje również pełen zakres usług montażowych i serwisowych.

W ofercie mamy także dostarczanie wysokiej jakości stacjonarnych i przenośnych systemów wystawienniczych, takich jak ścianki targowe, wraz z wszelkimi dodatkowymi reklamami wspierającymi, jak rollupy, standy czy x-bannery. Szeroka gama proponowanych przez nas
rozwiązań przyczyni się do kompleksowej profesjonalnej prezentacji Państwa marki podczas różnego rodzaju wydarzeń.

Nowoczesne i wyszukane, klasyczne i eleganckie, przeznaczone na prezenty dla pracowników lub klientów, a także do wszelkiego rodzaju akcji marketingowych.

Wykonujemy najciekawsze gadżety promocyjne, które wykorzystywane są w kampaniach mających na celu rozwój świadomości marki.
Dostarczymy Państwu dokładnie takie materiały reklamowe, jakie Państwo sobie wymarzą.

Na zakupionych u nas wyrobach wykonujemy znakowanie technikami: laser, tampodruk, sitodruk oraz tłoczenie.
Każdy projekt osobno analizujemy i do każdego indywidualnie dobieramy najlepszą, najbardziej optymalną technikę wykonania.